Dnes je Pátek, 19. července 2024, svátek má Čeněk
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
hledat v textech článků
pouze ve zvolené rubrice

 
Rubriky

Akce
Auto-moto
Bariéry
Bydlení
Finance
Internet
Inzerce
Jak na to
Legislativa
Literatura
Média
Názory
O nás
Politika
Pomůcky
Poradna
Příběhy nevidomých
Rozhovory
Servis pro NNO
Služby
Sport
Stalo se
Volný čas
Vzdělávání
Zajímavosti
Zaměstnávání
Zdraví
 
Nejčtenější články

 
Naposledy přidané

 
Info E-Mail

Máte-li zájem přijímat novinky našeho webu, zaregistrujte se.

 
   odhlásit

Počet odběratelů: 6308
 
Webinfo


 

Články z rubriky " O nás "
 Národní zpráva o rodině  >> 
( 06.08.2004, 07:24 )
[ Zdroj: Noviny MPSV ]
Podpora rodiny patří mezi priority všech členských států Evropské unie včetně České republiky. V ČR je podpora rodin v současné době roztříštěná a nemá jednotný ráz. K tomu, aby bylo možné přijmout koncepční opatření, je potřeba situaci v ČR nejdříve řádně zmapovat.
» Celý článek... | Komentáře... (2)
 Tým INFOPOSEL.CZ v Brně na veletrhu REHAPROTEX 2003  >> 
( 03.11.2003, 10:18 )
obrázekVe dnech 4. - 7. 11. 2003 proběhnou veletrhy MEFA (mezinárodní veletrh zdravotnické techniky a farmacie) a REHAPROTEX (Mezinárodní veletrh pro rehabilitaci, protetiku a zdraví). V rámci veleterhu REHAPROTEX bude již třetím rokem asociace AISO provozovat v pavilonu A2 Internetovnu. Vzhledem k tomu, že náš server se bude také podílet na provozu toho stánku, budete se zde moci s námi setkat.
» Celý článek... | Komentáře... (1)
 Infoposel.cz se umístil na 3. místě v soutěži "Být vidět"  >> 
( 23.06.2003, 10:35 )
[ Zdroj: Econnect.cz ]
obrázekAGNES vyhlásila v letošním roce tři soutěže pro neziskové organizace se společným názvem "Být vidět". Touto akcí se navazuje na již pětiletou tradici soutěže o „Nejlepší výroční zprávu“. Letos se k této soutěži přidaly další dvě: soutěž o „Nejlepší webové stránky“ a fotografická soutěž "Náš příběh". INFOPOSEL.cz se účastnil kategorie nejlepší webová stránka kde se umístil na 3. místě z téměř 70 soutěžících...
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 Dnes jsme otevřeli adresář služeb – INFOPOSEL.CZ je hotov!  >> 
( 31.03.2003, 14:10 )
Dnes před polednem jsme otevřeli novou rubriku našeho serveru. Je to adresář služeb organizací, které pracují v sociální sféře. Je to poslední hlavní rubrika, kterou jsme plánovali již od počátku, kdy vznikla myšlenka vytvořit INFOPOSLA. Vzhledem k tomu, že těchto organizací je velmi mnoho, není sběr informací ani zdaleka ukončen. Postupem času zde můžete průběžně sledovat zvyšující se počet zaregistrovaných organizací. Byli bychom rádi kdybyste nám dali vědět o nějaké organizaci, která zde není zaregistrována. Případně můžete novou organizaci sami zaregistrovat v registračním formuláři, který najdete v levém sloupci této rubriky.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 Infoposel dnes slaví třetí narozeniny  >> 
( 21.03.2003, 13:09 )
obrázekDnes v 15.00 uplynou tři roky od zahájení první verze našeho informačního systému pro zdravotně postižené se svým původním názvem Posel. Vzhledem k tomu, že doména posel.cz již byla obsazena, tak jsme si zvolili doménu Infoposel.cz. Jelikož většina návštěvníků začala Posla nazývat podle domény, došlo během prvního roku k jeho oficiálnímu přejmenování na Infoposel.cz. Během prvních dvou let jsme ještě hledali jeho konečnou podobu.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 Hledáme dobrovolné redaktory  >> 
( 10.12.2002, 16:37 )
obrázekHledáme dobrovolné redaktory pro náš server ze všech krajů, kteří by nám přispívali informacemi ze svých regionů. Dále hledáme redaktory do odborných rubrik jako je legislativa, medicína, pomůcky, vzdělávání, zaměstnávání, bariéry, servis pro NNO a další. Na oplátku nabízíme reklamu a možnost rychlého publikování na našem serveru přes webové rozhraní.
» Celý článek...
 Nový Infoposel startuje !  >> 
( 01.11.2002, 12:00 )
obrázekJsme velice rádi, že Vám můžeme představit novou verzi našeho informačního systému. Tato verze je založena na všech možnostech moderního webu, takže Vám od dnešního dne budeme moci častěji a rychleji přinášet kvalitní informace, jež si budete moci pohodlněji prohlížet.
» Celý článek... | Komentáře... (2)
 S týmem INFOPOSEL.CZ se můžete osobně setkat v Brně na veletrhu REHAPROTEX ve dnech 5. – 8.11.2002  >> 
( 01.11.2002, 11:59 )
obrázekVe dnech 5. - 8. 11. 2002 proběhnou veletrhy MEFA (mezinárodní veletrh zdravotnické techniky a farmacie) a REHAPROTEX (Mezinárodní veletrh pro rehabilitaci, protetiku a zdraví). V rámci veletrhu REHAPROTEX bude již druhým rokem asociace AISO provozovat v pavilonu A2 Internetovnu. Vzhledem k tomu, že náš server je také členem této asociace, budeme mít v této internetovně také my dva počítače, u kterých se s námi budete moci setkat.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 Začínáme  >> 
( 21.03.2000, 11:29 )
obrázekMáme velikou radost z toho, že první jarní den nového tísíciletí můžeme úvést v život nový informační systém pro zdravotně postižené "POSEL"...
» Celý článek...
< předchozí1další >

Copyright © 2000-2024 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie