Dnes je Pátek, 14. června 2024, svátek má Roland
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
hledat v textech článků
pouze ve zvolené rubrice

 
Rubriky

Akce
Auto-moto
Bariéry
Bydlení
Finance
Internet
Inzerce
Jak na to
Legislativa
Literatura
Média
Názory
O nás
Politika
Pomůcky
Poradna
Příběhy nevidomých
Rozhovory
Servis pro NNO
Služby
Sport
Stalo se
Volný čas
Vzdělávání
Zajímavosti
Zaměstnávání
Zdraví
 
Nejčtenější články

 
Naposledy přidané

 
Info E-Mail

Máte-li zájem přijímat novinky našeho webu, zaregistrujte se.

 
   odhlásit

Počet odběratelů: 6171
 
Webinfo


 

03.11.2008, 07:33 - rubrika " Auto-moto "
Pohoda bez bariér

Česká pojišťovna je po dva roky partnerem projektu na znovuzapojení tělesně postižených lidí do běžného života a nabízí pro ně rozšířené asistenční služby POHODA Bez bariér.

Pro handicapované řidiče proto připravila speciální asistence, v rámci nichž uhradí práci mechanika i u banálních poruch, jakými jsou například vybitá baterie, zamrzlý zámek či výměna pneumatiky.

Zdroj: Právo
Zpet ZpětTisk upravit pro tisk
 
Komentáře ke článku
Infoposel.cz nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo smazat ty příspěvky, které budou obsahovat vulgární výrazy nebo poškozovat dobré jméno tohoto webu.
 
* 05.11.2008, 01:44 - marie :
Příspěvek na péči se sníží. Dotkne se to seniorů, ti kteří mají první stupeň postižení a pobírají 2 000.- kč, tato částka se dle ministerstva práce a soc. věcí,- sníží na pouhých 800.- kč?
* 05.11.2008, 01:45 - marie :
Ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas zkrácení příspěvků odůvodňuje zejména nečekaným nárůstem výdajů na příspěvek na péči. Ten potřební lidé dostávají od začátku ledna minulého roku.
* 05.11.2008, 20:32 - marie :
to co nyní chystá ministr Nečas - na chronicky nemocné a staré bezbranné lidi, to je naprostá zrůdnost, myslím si že za chvilku jím bude navržen zákon na "povinnou eutanázii" a bude to ošetřeno tak, že v momentě kdy člověk dosáhne věku kdy by měl odejít do penze - tak namísto penze - by "nastoupila" ta povinná eutanázie a nemuseli by se obtěžovat s nějakou "trapnou reformou"..a těch starejch a nemocnejch by se jednoduše zbavili...Reagovat
* 05.11.2008, 20:34 - marie :
akcí, míní snížit bezmocným lidem "příspěvek na péči" ze zatím vyplácených 2 000.- na pouhých 800.- kč. možná, že je to všechno jen "zlý úmysl" a pokus, - aby pomohli z křesla předsedy vlády Topolánkovi a - pomohli do něho Bémovi. Je to docela divný - že zrovna v momentě, kdy má Topolánek problémy a má co dělat - aby to "ustál" - tak "vyrukuje" Nečas s takovýmdle "svinstvem"! měl by je oba, tj. Julínka i Nečase rychle vyprovodit z vlády..Oba se celou dobu snaží aby tu vládu poškodili, reformy jsou určitě třeba, ale tohle nejsou reformy, to je jen zlý úmysl poškodit lidi - a hlavně poškodit vládu..
 
Jaký je Váš názor?

 
Do pole "kontrolní kód" opište prosím číslo z následujícího obrázku
kontrolní kód

Kontrolní kód :

Copyright © 2000-2024 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie