http://www.infoposel.cz --- tisk --- výpis firem --- datum: 23.04.2024 (04:06)

* Kategorie: InhalátoryAmulet - zdravotni potřeby - Martin Cvrkal
Popis činnosti : Prodej zdravotnických pomůcek, poradenství. ON-LINE internetová prodejna, výhodné ceny, akční slevy. Výroba kojicích polštářů a výrobků plněných EPS perličkami, výroba anatomických polštářů a polohovacích pomůcek
Lokalizace - kraj (region) : Královéhradecký > Náchod

BONECO CR, s.r.o.
Popis činnosti : Zdravotnická technika, také zvlhčovače vzduchu, aromalampy, kosmetická rzcátka, masážní prostředky, vyhřívané dečky. E-shop i pro maloobchodní prodejny zdravotických potřeb.
Lokalizace - kraj (region) : Vysočina

GR8NET s.r.o.
Popis činnosti : Internetový obchod se zdravotními potřebami
Lokalizace - kraj (region) : Královéhradecký > Náchod

ŠANCE, družstvo handicapovaných
Popis činnosti : Kompenzační pomůcky pro zdravotně postižené - berle, hole, chodítka, inkontinentní (vložky, pleny, kalhotky) a stomické pomůcky, ochranná kosmetika, mechanické a elektrické vozíky, antidekubitní program, polohovací lůžka, pojízdné stolky k lůžku, lůžkoviny Klinmam aj., toaletní židle, chemické WC, nástavce na WC, sedačky do vany a sprchy, dětské rehabilitační kočárky, zvedáky do vany, ortopedická a diabetická obuv, ortopedické vložky schodolezy, nájezdové rampy, madla, protiskluzné podložky, rehabilitační míče a jiné pomůcky, tonometry, vatový a obvazový materiál, doplňkový prodej. Odběr na poukazy zdravotních pojišťoven i prodej za hotové. Na prodejně stálá výstavka pomůcek s možností odzkoušení některých pomůcek na místě nebo u pacienta. Zásilková služba.
Lokalizace - kraj (region) : Brněnský > Brno


Infoposel.cz - informační systém pro zdravotně postižené
Copyright © 2000-2024 Veleta, o.s.