http://www.infoposel.cz --- tisk článku --- 17.02.2009, 07:15 --- rubrika " Služby "

Finanční poradna slouží zdravotně postiženým

Sociální a finanční poradna / Finanční poradnu mohou využívat držitelé průkazů ZTP, ZTP/P, senioři, sociálně slabší rodiny a rodiny s dětmi.

Pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P nabízí poradna informace o slevách u vybraných pojišťoven na pojištění domácnosti, nemovitosti, zákonné a havarijní pojištění osobních automobilů i na pojištění za škodu způsobenou zaměstnavateli.

Pro ostatní klienty Finanční poradny a ostatní zájemce nabízí pomoc a informace o slevách na elektrickou energii u vybraného dodavatele, na dodávku plynu u vybraného dodavatele, na pohonné hmoty v síti vybraných čerpacích stanic, na služby vybraného mobilního operátora, pevné linky, na pojištění domácnosti a nemovitosti a na zákonné a havarijní pojištění osobních automobilů.

Finanční poradna zároveň nabízí prevenci zadlužování, exekucí, všeobecných obchodních podmínek u bankovních a nebankovních úvěrů.

Informace: Svaz důchodců ČR, ve spolupráci s občanským sdružením sociálních a finančních poraden ČR,

Kontaktní místo: Unie Seniorů Jungmannova 25 Olomouc.

Úřední den: každé úterý dopoledne od 9 do 12 hodin. Telefon:518 321 861, 739 113 115 nebo 777 246 847, e- mail: financniporadna. ol@ seznam.cz

Zdroj: Hranický týden


Infoposel.cz - informační systém pro zdravotně postižené
Copyright © 2000-2021 Veleta, o.s.