http://www.infoposel.cz --- tisk článku --- 22.01.2008, 10:31 --- rubrika " Akce "

Šance pro mladé grafiky a designéry

Soutěž JuniorDesign proběhne v rámci letošního ročníku Junior Internetu podruhé.

Grafické práce budou hodnoceny ve dvou věkových kategoriích - do 15 let a 15 až 18 let. Ve věkové kategorii 15 let a méně stačí přihlásit pouze jednu práci, ve věkové kategorii do 18 let musí soutěžící zaslat tři vytvořené grafické práce. Nemusí jít jen o designy webových stránek, ale i jakékoli jiné elektronické grafické práce - plakáty, bannery, obrázky. Více informací, kompletní pravidla a hlavně přihlášku do soutěže JuniorDesign lze nalézt na oficiálních stránkách Junior Internetu - http://www.juniorinternet.cz/competitions.php?show=juniordesign.

V soutěžích budou vítáni také účastníci se zdravotním postižením. V minulých ročnících byly oceněny v kategorii Junior Text neslyšící děti a mladá autorka trpící roztroušenou sklerózou. Pořadatelé by tedy rádi v letošním roce přivítali i grafické práce z řad handicapovaných soutěžících.

Všichni soutěžící (i z kategorií JuniorWeb, JuniorProject, JuniorText, JuniorMobil a JuniorErb) budou pozváni na konferenci Junior Internet, která se uskuteční 29. března v Praze, a vítězové soutěží budou Českou republiku reprezentovat i na mezinárodním sympoziu v Polsku.

Zdroj: Svět spotřebitelů.cz


Infoposel.cz - informační systém pro zdravotně postižené
Copyright © 2000-2021 Veleta, o.s.