Výsledky HAMR OPEN - 1. turnaje MČR v tenisu na vozíku

Ve dnech 26. - 27. 3. 2005 se na dvorcích TO HAMR v Praze konal první turnaj Mistrovství České republiky v tenisu na vozíku - ČTSV TOUR. Jedná se o česko-slovenský okruh sedmi turnajů (Praha - Hamr, Brno, Radnice u Rokycan, Bratislava, Bystřice pod Hostýnem, Karviná a Praha - Lhotka), kde se utkávají čeští a slovenští tenisté na vozíku.

Vítězem tohoto turnaje se ve dvouhře stal Miroslav Brychta, česká jednička a světová devítka, který ve finále dvouhry porazil Michala Stefanu 2-6,6-0,6-0, když po nevydařeném prvním setu neuvěřitelně zpřesnil hru a využil drobné nekoncentrovanosti několikanásobného paralympijského medailisty ze st. tenisu.

Čtyřhra se stala kořistí dvojice Jiří Fiala, Dalibor Potůček, kteří v nádherném zápase vybojovali titul nad Brychtou se Semberem

7-6, 3-6,6-2, v soutěži útěchy dominoval senior českých tenistů vozíčkářů F. Krejčiřík, když porazil o více jak 30 let mladšího Rajznauera 6-3, 6-0.

Kompletní výsledky a další informace najdete zde.