Dnes je Pondělí, 11. prosince 2023, svátek má Julie
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
hledat v textech článků
pouze ve zvolené rubrice

 
Rubriky

Akce
Auto-moto
Bariéry
Bydlení
Finance
Internet
Inzerce
Jak na to
Legislativa
Literatura
Média
Názory
O nás
Politika
Pomůcky
Poradna
Příběhy nevidomých
Rozhovory
Servis pro NNO
Služby
Organizace
Sport
Stalo se
Volný čas
Vzdělávání
Zajímavosti
Zaměstnávání
Zdraví
 
Nejčtenější články

 
Naposledy přidané

 
Info E-Mail

Máte-li zájem přijímat novinky našeho webu, zaregistrujte se.

 
   odhlásit

Počet odběratelů: 5125
 
Webinfo


 

Články z rubriky " Služby "
 Premiér: Doporučuji zastavit projekt sKaret
( 28.03.2013, 23:45 )
[ Zdroj: MPSV.cz ]
Předseda vlády Petr Nečas dnes ministryni práce a sociálních věcí Ludmile Müllerové doporučil, aby zastavila projekt sKaret. Uvedl, že myšlenka sKaret byla dobrá, realizace, kterou zvolilo minulé vedení MPSV, však nikoliv. Budoucnost tohoto koaličního projektu nyní bude záviset na rozhodnutí vlády – návrh řešení ministryně práce a sociálních věcí předloží kabinetu příští středu.
» Celý článek...
 Revize systému akreditací vzdělávacích programů v sociálních službách
( 15.03.2013, 01:14 )
[ Zdroj: MPSV.cz ]
Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, realizuje od 1. září loňského roku projekt Podpora kvality v celoživotním a kvalifikačním vzdělávání zaměstnanců v sociálních službách. Jak už název napovídá, projekt se zaměřuje na zvýšení kvality vzdělávání zaměstnanců v sociálních službách.
» Celý článek...
 Transformace sociálních služeb začíná dostávat svou tvář
( 16.07.2012, 07:54 )
[ Zdroj: MPSV.cz ]
Ne každý si vybaví při vyslovení slovního spojení transformace sociálních služeb něco konkrétního. Jedná se však o projekt, který realizuje Ministerstvo práce a sociálních věcí a jehož náplní je otvírání nových možností lidem umístěným v pobytových zařízeních.
» Celý článek...
 Podpora transformace pobytových zařízení sociálních služeb
( 28.06.2012, 00:06 )
Dne 26. června 2012 došlo k podpoření čtyř projektů hrazených z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Integrovaného operačního programu (IOP) v hodnotě 117 870 745, 67 Kč. Podpořené projekty jsou zaměřeny na sociální integraci osob se zdravotním postižením a mentálním postižením. Konkrétně se jedná o investiční podporu transformace pobytových zařízení sociálních služeb.
» Celý článek...
 Postižené děti z Havlíčkova Brodu přijdou o asistenty  >> 
( 01.06.2012, 10:35 )
Handicapovaným dětem na Havlíčkobrodsku se ztíží přístup ke vzdělání mezi zdravými spolužáky. Řady nezaměstnaných se zřejmě brzy rozrostou o specializované asistenty pedagogů. Na vině je podle rodičů postižených dětí nedomyšlené omezení příspěvků na asistenty ze strany Kraje Vysočina.
» Celý článek... | Komentáře... (3)
 V novém domově najdou místo i lidé s Alzheimerem
( 30.05.2012, 00:45 )
[ Zdroj: MPSV.cz ]
obrázekV regionu jsou nyní dva speciální domovy pro důchodce, kde se mohou kvalifikovaně postarat o lidi trpící Alzheimerovou chorobou nebo stařeckou demencí. Jeden byl včera otevřen v Žatci. Stavba domova se 24 pokoji na dvou patrech, kaplí či společenskou místností v přízemí stála Žatec zhruba 60 milionů korun. Přes 46 milionů korun město získalo jako dotaci od ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) a právě jeho šéf Jaromír Drábek včera domov otevíral.
» Celý článek...
 Nová služba pro nevidomé a slabozraké  >> 
( 28.09.2011, 00:47 )
Poradí vám, která pomůcka je pro vaše potřeby nejlepší, informují vás objektivně o známých variantách, nezávazně a bezplatně.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 První držitel známky Práce postižených je ze Sušice
( 08.09.2011, 19:30 )
[ Zdroj: Novinky.cz ]
Prestižní známku převzali ve středu, 7. září, zástupci sušické společnosti 2P Servis, s.r.o. od ředitelky Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením Hany Potměšilové a starosty města Petra Mottla (ODS).
» Celý článek...
 Technické služby v Liberci mají horkou linku, seniorům pomáhá zase krizové číslo  >> 
( 07.01.2011, 08:16 )
Pracovníci Dispečinku zimní údržby komunikace na speciální lince Technických služeb, kterou zřídil Magistrát města Liberce. Na krizové lince pomoci lidé mohou požádat v těžké situaci o pomoc. Senioři nebo třeba lidé se zdravotním handicapem, především vozíčkáři.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 Nový informační systém bude sbírat data o sociálních službách
( 14.05.2010, 08:41 )
obrázekK efektivnímu řízení systému sociálních služeb má přispět nový informační systém Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV). Pro statistický sběr dat o sociálních službách byl oficiálně spuštěn 4. května 2010 v rámci elektronické aplikace Okslužbyposkytovatel. MPSV tak prostřednictvím unikátního systému sběru statistických dat bude moci lépe mapovat síť sociálních služeb v České republice a pružněji reagovat na potřeby jejich klientů i poskytovatelů.
» Celý článek...
< předchozí1 - 2 - 3 - 4 - 5  >>další >

Copyright © 2000-2023 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie