Dnes je Sobota, 4. prosince 2021, svátek má Svatoslav
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
hledat v textech článků
pouze ve zvolené rubrice

 
Rubriky

Akce
Auto-moto
Bariéry
Bydlení
Finance
Internet
Inzerce
Jak na to
Legislativa
Literatura
Média
Názory
O nás
Politika
Pomůcky
Poradna
Příběhy nevidomých
Rozhovory
Servis pro NNO
Služby
Sport
Stalo se
Volný čas
Vzdělávání
Zajímavosti
Zaměstnávání
Zdraví
 
Nejčtenější články

 
Naposledy přidané

 
Info E-Mail

Máte-li zájem přijímat novinky našeho webu, zaregistrujte se.

 
   odhlásit

Počet odběratelů: 1219
 
Webinfo


 

Články z rubriky " Akce "
 Protestní shromáždění - praktické informace
( 16.03.2011, 21:45 )
Citace dopisu předsedy Národní rady osob se zdravotním postižením: Vážení přátelé, nejprve Vám všem musím poděkovat za Vaši aktivitu a chuť se zapojit do protestních akcí, proti navrhovaným zákonům MPSV ČR. Píšete, abychom kromě demonstrace připravili petici a jiné formy protestu. Je to nepochybně dobrý nápad, ale myslíme si, že jiné formy protestu mají být zahájeny až ...
» Celý článek...
 Dobrá praxe v rehabilitaci a sociálním začleňování osob po poškození mozku
( 21.11.2010, 16:51 )
[ Zdroj: MPSV.cz ]
obrázekSdružení CEREBRUM pořádá v rámci projektu Inkluze po poranění mozku druhý mezinárodní workshop k organizaci péče, rehabilitace a poskytování sociálních služeb a dlouhodobé péče pro občany, kteří utrpěli poranění nebo jiné poškození mozku. Akce se koná...
» Celý článek...
 Handicapovaní zasažení povodní se mohou přihlásit o finanční pomoc  >> 
( 09.08.2010, 19:36 )
obrázekKonto BARIÉRY se rozhodlo vytvořit Fond pomoci handicapovaným a organizacím, které jim poskytují služby a působí v oblastech zasažených současnými povodněmi. Pro tento účel byl vyčleněn 1 milion Kč.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 MEZI NÁMI – Dny zdravotně postižených 2010
( 14.05.2010, 14:55 )
[ Zdroj: Vozíčkář ]
obrázekVeletrh pomůcek a potřeb pro handicapované s doprovodným programem se koná 10. -12. 6. 2010, Výstaviště Flora Olomouc. Freestyle a tanec na kolečkových bruslích, sajdkárové zážitkové jízdy a workshopy relaxačního bubnování – i o tom bude letošní olomoucká červnová výstavnická akce MEZI NÁMI – Dny zdravotně postižených. Veletrhu pomůcek, potřeb a služeb pro handicapované se...
» Celý článek...
 Rádi fotografujete? Přihlaste se do soutěže
( 14.05.2010, 08:33 )
obrázekMinisterstvo práce a sociálních věcí ve spolupráci s Press Publishing Group, s. r. o. vyhlásilo fotografickou soutěž. Soutěžní snímky mají zachytit chudobu a sociální vyloučení. Akce se koná v rámci národní kampaně k Evropskému roku boje proti chudobě a sociálnímu vyloučení 2010. Fotografické klání začalo 15. března a potrvá do 30. června 2010. Autoři nejlepších snímků získají tisíc korun.
» Celý článek...
 Výstava ukazuje, jak se lidé s mentálním postižením začleňují do společnosti
( 14.05.2010, 08:16 )
obrázekSociální služby v České republice se transformují. Ukazuje to i putovní výstava Ústavu sociální péče (ÚSP) Jinošov s názvem „Cestou proměny“. Cílem akce je přiblížit široké veřejnosti oblast začleňování osob s mentálním postižením do společnosti.
» Celý článek...
 Medical Fair 2009  >> 
( 20.11.2009, 07:53 )
Medical Fair Brno a Rehaprotex, třetí největší oborovou výstavu zdravotnické techniky, rehabilitace a zdraví pořádanou na evropském kontinentu v rámci řetězce Medical Trade Shows by Messe Düsseldorf Group, hostilo koncem října brněnské Výstaviště.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 V ČR se vůbec poprvé uskuteční Týden sociálních služeb  >> 
( 04.09.2009, 13:04 )
Ministerstvo práce a sociálních věcí a Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky vyhlašují Týden sociálních služeb. Bude se konat od 5. do 11. října 2009, a to na různých místech České republiky. Během akce, která nemá v České republice obdoby, se pracoviště sociálních služeb otevřou pro veřejnost a lidé se budou moci osobně seznámit s tím, co sociální služby nabízejí.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 Učíme se zvládat SMA
( 26.08.2009, 20:50 )
Základem víkendových kurzů jsou bloky interaktivních přednášek a seminářů pro pečující osoby. Odborné bloky jsou vždy zaměřené na skutečné potřeby cílové skupiny. Jsou vedené lektory, kteří jsou velmi pečlivě vybíráni, tak, aby byl naplněn cíl projektu. (článek je ve formátu PDF)
» Celý článek...
 MPSV vyhlašuje Týden sociálních služeb v Česku  >> 
( 21.08.2009, 07:51 )
obrázekMinisterstvo práce a sociálních věcí a Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky vyhlašují Týden sociálních služeb. Bude se konat od 5. do 11. října 2009, a to na různých místech České republiky.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
< předchozí1 - 2 - 3 - 4 - 5  >>další >

Copyright © 2000-2021 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie