Dnes je Sobota, 24. února 2024, svátek má Matěj
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
 

 
Upozornění

 
3... Nejnavštěvovanější

 
3... Nejdiskutovanější

 
Informace

 
Webinfo


 

Diskusní fórum
Odpovědět na příspěvek  Odpovědět na příspěvek
Zpět na příspěvky  Zpět na seznam příspěvků
 
P Ř Í S P Ě V E K
 
Trvalý stav, na operace dětí se musí schánět víčka ,aby se zaplatily . A nyní ministři rozhodly,že pro nepřízpusobivé, či odmítači pracovat ,mají právo na doplatky na bydlení a obce do toho nemají co mluvit. Výborný výklad zákona, solidarity a odpovědnosti. Proč by se pak snažily, když to dostanou vždy a bez snahy,jen hodně ŘVÁT. Peníze na zvýšení PNP,chybí, peníze na vozíky,chybí a pod ale pro tyto jsou. Opravdu škoda, taková realně provozovaná solidarita v našem státě ve skutečnosti devastuje myšlenky solidarity.

Autor : Čtenář, přidáno 08.07.2015 ( 20:07 )
 
R E A K C E
 
Podobný údiv vyjádřil dnes i prezident republiky. Když se podivoval nad skutečností,že současný vláda nedokázala najít 30 milionů pro nadaci Klokánek,ale bez problémů uvolňuje miliony na migranty.Jde to poněkud proti principu solidarity,ale je také pravdou,že stát má především a nejdříve závazky vůči svým občanům a pak by měl být solidární vůči utečencům a migrantům. Ale né v rozsahu,který zadává možnost jeho zneužívání!!!

Autor : Čtenář, přidáno 28.07.2015 ( 15:12 )
 
Trojnásobný rozpočet na občerstvení Hradu zůstane, výbor škrty zamítl Trojnásobné výdaje na pohoštění (z letos plánovaných 442 tisíc na 1,4 milionu korun) zdůvodnil zvýšenou aktivitou hlavy státu v přijímání návštěv. Letos se prý v této souvislosti vyčerpalo 1,57 milionu korun. Mynář připustil, že skutečná potřebná částka pro příští rok by mohla být o 200 tisíc korun nižší než požadovaná. Hrad má mít podle návrhu rozpočtu na své výdaje v příštím roce 347,4 milionu korun, což je o 13 milionů korun více než letos. Na platy je vyčleněno 54 milionů korun. Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/trojnasobne-zvyseni-rozpoctu-hradu-vybor-fjb-/domaci.aspx?c=A131211_115836_domaci_vez

Autor : Čtenář, přidáno 28.07.2015 ( 17:59 )
 
A co to má společného s faktem,že na Klokánka a děti v něm se peníze těžce hledají a na migranty se přidělují automaticky a bez diskuze kolem ních??????

Autor : Čtenář, přidáno 29.07.2015 ( 16:36 )
 
Kdo nechce pochopit, stejně nepochopí. Souvislost je ta, že každý pokrytec ví jak by ti druzí měli všechno vyřešit. U sebe ale nezačnou. Meziroční navýšení spotřeby o 13 mil. Kč jim divné nepřipadá. Klokánek je jen další velká zlodějna.

Autor : Čtenář, přidáno 30.07.2015 ( 06:30 )
 
Pokud opravdu máte názor,že Klokánek je jen další velká zlodějina,plně chápu Vaše názory a nebudu již s vaší "nectihodností" o problému diskutovat.Jde o házení hrachu na betonovou stěnu.

Autor : Čtenář, přidáno 30.07.2015 ( 20:32 )
 
Zpět Zpět na seznam příspěvků
Odpověďet na příspěvek
 
Název reakce : max. 50 znaků Smajlík : připojí se k textu odpovědi
nesmíchzklamánívelký smíchškodolibostpomocvelké zklamání
 
Text : max. 2500 znaků
 
Jméno : max. 10 znaků E-mail : max. 40 znaků
 
Info E-mail : max. 40 znaků  
Info E-mail slouží pro informováni o každé nové odpovědi příspěvku na který odpovídáte a není nikde zveřejňován !
 
Do pole "kontrolní kód" opište prosím číslo z následujícího obrázku
kontrolní kód

Kontrolní kód :
 

Copyright © 2000-2024 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie