Dnes je Pondělí, 17. května 2021, svátek má Přemysl
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
hledat v textech článků
pouze ve zvolené rubrice

 
Rubriky

Akce
Auto-moto
Bariéry
Bydlení
Finance
Internet
Inzerce
Jak na to
Legislativa
Literatura
Média
Názory
O nás
Politika
Pomůcky
Poradna
Příběhy nevidomých
Rozhovory
Servis pro NNO
Služby
Sport
Stalo se
Volný čas
Vzdělávání
Zajímavosti
Zaměstnávání
Zdraví
 
Nejčtenější články

 
Naposledy přidané

 
Info E-Mail

Máte-li zájem přijímat novinky našeho webu, zaregistrujte se.

 
   odhlásit

Počet odběratelů: 1219
 
Webinfo


 

09.05.2006, 16:49 - rubrika " Akce "
Integrace zdravotně postižených do pracovního života

Věc: Pozvánka na konferenci Business&Disability: Integrace zdravotně postižených do pracovního života

Business&Disability, a European Network a společnosti IBM Česká republika a Microsoft Česká republika si Vás dovolují pozvat na konferenci

Business&Disability: Integrace zdravotně postižených do pracovního života,

která se koná ve čtvrtek 11. května 2006 od 9 do 16 hodin v Andel´s hotel Prague, Stroupežnického 21, Praha 5.

Konference se uskuteční ve spolupráci s Evropskou komisí a je součástí celoevropského projektu s názvem "Podpora ekonomiky usilující o zapojení lidí se zdravotním postižením do obchodu, podnikání a společnosti v rámci celé Evropy".

Úvodní příspěvek na konferenci přednesou Nikolaus Van Der Pas (Director General, DG Employment, Social Affairs and Equal Opportunities, Evropská komise) a Pavel Ptáčník (Vládní výbor pro zdravotně postižené občany), kteří připomenou angažovanost České republiky v podpoře této formy ekonomiky a vytvoření společnosti, která je otevřená pro všechny.

Jedním z hlavních bodů konference bude představení osvědčených metod zapojení našich spoluobčanů se zdravotním postižením do prostředí obchodu či podnikání a poté následná rozprava. Odpolední část programu se pokusí definovat největší současné překážky komplikující zaměstnávání zdravotně postižených a bude hledat možnosti, jak tyto překážky odstranit. Této části programu se zúčastní představitelé významných zaměstnaneckých a společenských institucí, politikové, korporace a média.

Budeme velmi rádi, pokud Vás program zaujme a naše pozvání na konferenci přijmete. Svou účast, prosím, potvrďte nejpozději do 8. května 2006 e-mailem na adresu disability@cz.ibm.com nebo telefonicky na čísle 233 014 035.

Při této příležitosti bychom Vás rádi pozvali také k návštěvě internetových stránek Business & Disability, a Euroepan Network, které naleznete na adrese www.businessanddisability.org, a jejichž prostřednictvím se můžete s námi i ostatními návštěvníky stránek podělit o své zkušenosti nebo osvědčené metody při zapojování osob se zdravotním postižením do společnosti a podnikání.

Business & Disability, a Euroepan Network a partneři projektu společnosti IBM, Microsoft, Adecco, Manpower a Schindler se těší, že se s Vámi brzy setkají na konferenci Business&Disability: Integrace zdravotně postižených do pracovního života, kterou podporuje Evropská komise.

Program konference zde (formát MS Word)

Autor: Aleš Bartůněk, generální ředitel IBM ČR
Zpet ZpětTisk upravit pro tisk
 
Komentáře ke článku
Infoposel.cz nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo smazat ty příspěvky, které budou obsahovat vulgární výrazy nebo poškozovat dobré jméno tohoto webu.
 
* 11.05.2006, 00:05 - Kofránek :
Nevím proč rozesíláte pozvánku na tuto důležitou konferenci po termínu přihlášení účasti. Opět další důkaz vládního rozhodování o nás bez nás....
* 07.01.2008, 09:13 - Beruška :
Hmm..chudáčci postíženy..
 
Jaký je Váš názor?

 
Do pole "kontrolní kód" opište prosím číslo z následujícího obrázku
kontrolní kód

Kontrolní kód :

Copyright © 2000-2021 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie