Dnes je Neděle, 1. října 2023, svátek má Jeroným
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
hledat v textech článků
pouze ve zvolené rubrice

 
Rubriky

Akce
Auto-moto
Bariéry
Bydlení
Finance
Internet
Inzerce
Jak na to
Legislativa
Literatura
Média
Názory
O nás
Politika
Pomůcky
Poradna
Příběhy nevidomých
Rozhovory
Servis pro NNO
Služby
Sport
Stalo se
Volný čas
Cestování
Divadlo BARKA
Kam na dovolenou
Zábava
Vzdělávání
Zajímavosti
Zaměstnávání
Zdraví
 
Nejčtenější články

 
Naposledy přidané

 
Info E-Mail

Máte-li zájem přijímat novinky našeho webu, zaregistrujte se.

 
   odhlásit

Počet odběratelů: 4517
 
Webinfo


 

26.07.2002, 11:31 - rubrika " Volný čas "
Taneční workshop nejen pro zdravotně postižené

Divadlo Archa a British Council ve spolupráci s Centrem Paraple a divadlem Ponec a hledají zájemce o účast na tanečním workshopu / dílně s britským integrovaným souborem CandoCo

Foto - vozíčkář při tanciWorkshop proběhne v termínech 25. září - 4. října 2002 v prostorách pražských divadel Ponec a Archa a je určen 20 účastníkům - tělesně postiženým a tělesně zdravým. Dílnu povede integrovaný tým z řad tanečníků souboru CandoCo. Integrace je základním prvkem v pracovní skupině. Dílna bude tlumočena do češtiny. Prostory obou divadel, kde workshop proběhne, jsou bezbariérové. Mimopražským účastníkům organizátoři pomohou po dobu workshopu zajistit ubytování.

Tato dílna bude ojedinělým projektem, nabídne výjimečnou příležitost poznat zahraniční zkušenosti a vzdělávací metody v oblasti tance a integrace tělesně postižených. Její letošní uvedení je inspirováno úspěchem loňského jednodenního workshopu, který proběhl v rámci hostování souboru CandoCo v roce 2001.

Britský integrovaný soubor CandoCo je špičkový taneční soubor, který se svými choreografiemi slaví úspěchy po celém světě. Stejně profesionálně jako CandoCo připravuje a uvádí svá představení, věnuje se také pedagogické činnosti v oblasti tance (workshopy, mezinárodní letní školy, choreografické rezidence).

Zájemci obdrží podrobnější informace v Divadle Archa, Na Poříčí 26, 110 00 Praha 1,
tel: 221 716 132. Kontaktní osoby: Jana Marková (e-mail: markova.j@centrum.cz, tel: 776 / 22 56 22) nebo Dana Dvořáková.

Divadlo Archa a British Council zároveň připravují uvedení nejnovějších choreografií tohoto tanečního souboru ve dnech 22. - 24. září ve 20.00 v Divadle Archa. Tyto tři večery budou navazovat na loňské velmi úspěšné hostování, kdy CandoCo uvedlo dvě choreografie britského choreografa Javiera De Frutose "I Hastened Through My Death Scene To Catch Your Last Act" a amerického choreografa Douga Elkinse "Sunbyrne".

Informace o Divadle Archa: www.archatheatre.cz
Informace o souboru CandoCo: www.candoco.co.uk
Zpet ZpětTisk upravit pro tisk

Copyright © 2000-2023 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie