http://www.infoposel.cz --- tisk článku --- 01.11.2002, 12:00 --- rubrika " O nás "

Nový Infoposel startuje !

Start Vážení přátelé,

Jsme velice rádi, že Vám můžeme představit novou verzi našeho informačního systému. Tato verze je založena na všech možnostech moderního webu, takže Vám od dnešního dne budeme moci častěji a rychleji přinášet kvalitní informace, jež si budete moci pohodlněji prohlížet.

Největší radost máme z rubriky POMŮCKY, ve které snadno naleznete nabídky produktů okolo 140 firem nabízejících nejrůznější kompenzační, protetické a rehabilitační pomůcky. Pomůcky v našem katalogu jsou zařazeny podle druhů, takže pokud Vás zajímají třeba mechanické invalidní vozíky, tak najedete na položku vozíky, ve které zatrhnete mechanické a objeví se Vám seznam firem, který se dá zobrazit ještě podle krajů a bývalých okresů. Dále se zde dá vyhledávat pomocí fulltextogvého vyhledávání, což je zadání slova, které má text obsahovat.

Další podobnou rubrikou je ADRESÁŘ SLUŽEB. Tato rubrika je v současné době pouze ve stádiu sběru dat. Pokud máte nějakou organizaci působící ve zdravotní nebo sociální oblasti, zaregistrujte se. Věříme, že se nám brzy podaří tuto datazbázi naplnit do takové míry, že počet záznamů bude dávat smysl k její zveřejnění.

Rubrika PORADNA naznala také velkých změn. Své dotazy ,od této chvíle, budete moci zadávat pomocí webového rozhrání, což bude pohodlnější. Pokud k tomu dáte svolení, tak se odpověď na Váš dotaz zveřejní v archívu odpovědi a tak můžete pomoci i ostatním návštěvníkům našeho serveru.

Jednou z hlavních předností našeho systému je fulltextové vyhledávání, které Vám rychle nalezne články podle slova, které si sami zadáte. Pokud budete mít zájem, zaregistrujte se do služby Info E-Mail, pomocí které Vás budeme pravidelně informovat o novinkách na našem serveru. Dále se můžete zúčastnit hned několika anket zároveň a tak přispět k tomu, že se bude vědět názor veřejnosti na různé otázky. Máte také možnost zúčastnit s moderních elektronických diskusí týkajících se nejrůznějších problémů. Náš systém ještě zdaleka není na konci svého vývoje a bude se i nadále zdokonalovat a vyvíjet.

Věříme, že naše nové služby Vám budou dobrou studnicí informací z oblasti zdravotního postižení.

Na závěr nám dovolte, abychom poděkovali všem, kdo nám pomohl tento server v současné době rozjet. Je to například Centrum služeb pro zdravotně postižené v Brně, které nám významným způsobem pomáhá s rubrikou Legislativa, firma Pes.cz, jež nám poskytuje webhosting scela zdarma, Petru Škrancovi za jazykové korektury, Martinu Hebertovi a Tomáši Oláhovi za ilustrace a všem ostatním kolegům se sdružení Samaritán, kteří nás často podporovali svými drobnými službičkami.

Redakce INFOPOSEL.CZ

P.S.: Tak už bylo dost úvodních řečí a startujeme!!!

Ilustrace: Martin Hebert

Autor: Libor Gino Doležal
Zdroj: Vlastní zpráva


Infoposel.cz - informační systém pro zdravotně postižené
Copyright © 2000-2021 Veleta, o.s.