Dnes je Pondělí, 22. dubna 2019, svátek má Alexandra
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
hledat v textech článků
pouze ve zvolené rubrice

 
Rubriky

Akce
Auto-moto
Bariéry
Bydlení
Finance
Internet
Inzerce
Jak na to
Legislativa
Literatura
Média
Názory
O nás
Politika
Pomůcky
Poradna
Příběhy nevidomých
Rozhovory
Servis pro NNO
Služby
Organizace
Sport
Stalo se
Volný čas
Vzdělávání
Zajímavosti
Zaměstnávání
Zdraví
 
Nejčtenější články

 
Naposledy přidané

 
Info E-Mail

Máte-li zájem přijímat novinky našeho webu, zaregistrujte se.

 
   odhlásit

Počet odběratelů: 1218
 
Webinfo


 

Články z rubriky " Služby "
 Revize systému akreditací vzdělávacích programů v sociálních službách
( 15.03.2013, 01:14 )
[ Zdroj: MPSV.cz ]
Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, realizuje od 1. září loňského roku projekt Podpora kvality v celoživotním a kvalifikačním vzdělávání zaměstnanců v sociálních službách. Jak už název napovídá, projekt se zaměřuje na zvýšení kvality vzdělávání zaměstnanců v sociálních službách.
» Celý článek...
 Transformace sociálních služeb začíná dostávat svou tvář
( 16.07.2012, 07:54 )
[ Zdroj: MPSV.cz ]
Ne každý si vybaví při vyslovení slovního spojení transformace sociálních služeb něco konkrétního. Jedná se však o projekt, který realizuje Ministerstvo práce a sociálních věcí a jehož náplní je otvírání nových možností lidem umístěným v pobytových zařízeních.
» Celý článek...
 Podpora transformace pobytových zařízení sociálních služeb
( 28.06.2012, 00:06 )
Dne 26. června 2012 došlo k podpoření čtyř projektů hrazených z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Integrovaného operačního programu (IOP) v hodnotě 117 870 745, 67 Kč. Podpořené projekty jsou zaměřeny na sociální integraci osob se zdravotním postižením a mentálním postižením. Konkrétně se jedná o investiční podporu transformace pobytových zařízení sociálních služeb.
» Celý článek...
 Postižené děti z Havlíčkova Brodu přijdou o asistenty  >> 
( 01.06.2012, 10:35 )
Handicapovaným dětem na Havlíčkobrodsku se ztíží přístup ke vzdělání mezi zdravými spolužáky. Řady nezaměstnaných se zřejmě brzy rozrostou o specializované asistenty pedagogů. Na vině je podle rodičů postižených dětí nedomyšlené omezení příspěvků na asistenty ze strany Kraje Vysočina.
» Celý článek... | Komentáře... (3)
 V novém domově najdou místo i lidé s Alzheimerem
( 30.05.2012, 00:45 )
[ Zdroj: MPSV.cz ]
obrázekV regionu jsou nyní dva speciální domovy pro důchodce, kde se mohou kvalifikovaně postarat o lidi trpící Alzheimerovou chorobou nebo stařeckou demencí. Jeden byl včera otevřen v Žatci. Stavba domova se 24 pokoji na dvou patrech, kaplí či společenskou místností v přízemí stála Žatec zhruba 60 milionů korun. Přes 46 milionů korun město získalo jako dotaci od ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) a právě jeho šéf Jaromír Drábek včera domov otevíral.
» Celý článek...
 Nová služba pro nevidomé a slabozraké  >> 
( 28.09.2011, 00:47 )
Poradí vám, která pomůcka je pro vaše potřeby nejlepší, informují vás objektivně o známých variantách, nezávazně a bezplatně.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 První držitel známky Práce postižených je ze Sušice
( 08.09.2011, 19:30 )
[ Zdroj: Novinky.cz ]
Prestižní známku převzali ve středu, 7. září, zástupci sušické společnosti 2P Servis, s.r.o. od ředitelky Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením Hany Potměšilové a starosty města Petra Mottla (ODS).
» Celý článek...
 Technické služby v Liberci mají horkou linku, seniorům pomáhá zase krizové číslo  >> 
( 07.01.2011, 08:16 )
Pracovníci Dispečinku zimní údržby komunikace na speciální lince Technických služeb, kterou zřídil Magistrát města Liberce. Na krizové lince pomoci lidé mohou požádat v těžké situaci o pomoc. Senioři nebo třeba lidé se zdravotním handicapem, především vozíčkáři.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 Nový informační systém bude sbírat data o sociálních službách
( 14.05.2010, 08:41 )
obrázekK efektivnímu řízení systému sociálních služeb má přispět nový informační systém Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV). Pro statistický sběr dat o sociálních službách byl oficiálně spuštěn 4. května 2010 v rámci elektronické aplikace Okslužbyposkytovatel. MPSV tak prostřednictvím unikátního systému sběru statistických dat bude moci lépe mapovat síť sociálních služeb v České republice a pružněji reagovat na potřeby jejich klientů i poskytovatelů.
» Celý článek...
 Doprava pro osoby se zdravotním postižením  >> 
( 18.03.2010, 07:40 )
obrázekSvaz tělesně postižených v České republice, o.s. nabízí zejména pro osoby se zdravotním postižením dopravu speciálně upraveným mikrobusem. Doprava je určena pro držitele průkazek TP, ZTP a ZTP/P, pro ostatní osoby se zdravotním postižením i pro širokou veřejnost a slouží také pro rozvoz kompenzačních pomůcek z půjčovny klientům.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
< předchozí1 - 2 - 3 - 4 - 5  >>další >

Copyright © 2000-2019 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie