Dnes je Pondělí, 19. dubna 2021, svátek má Valérie
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
hledat v textech článků
pouze ve zvolené rubrice

 
Rubriky

Akce
Auto-moto
Bariéry
Bydlení
Finance
Internet
Inzerce
Jak na to
Legislativa
Literatura
Média
Názory
O nás
Politika
Pomůcky
Poradna
Příběhy nevidomých
Rozhovory
Servis pro NNO
Granty
Škola občanské iniciat...
Vzdělávání
Služby
Sport
Stalo se
Volný čas
Vzdělávání
Zajímavosti
Zaměstnávání
Zdraví
 
Nejčtenější články

 
Naposledy přidané

 
Info E-Mail

Máte-li zájem přijímat novinky našeho webu, zaregistrujte se.

 
   odhlásit

Počet odběratelů: 1219
 
Webinfo


 

Články z rubriky " Servis pro NNO "
 Konference o firemním dárcovství v ČR
( 10.11.2003, 00:03 )
Fórum dárců ve spolupráci s Nadací Eurotel pořádá v úterý 18. listopadu 2003 1. konferenci o firemní filantropii v České republice. Jednodenní pracovně společenské setkání otevře otázku podnikové filantropie jako strategické součásti konceptu společenské odpovědnosti firem.
» Celý článek...
 Subjekty mohou žádat o příspěvek  >> 
( 16.10.2003, 00:46 )
Výkonný výbor Okresního sdružení ČSTV Děčín tímto upozorňuje všechny sportovní subjekty děčínského regionu na možnost podat si žádost o finanční příspěvek na pořádání sportovních akcí krajského významu.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 Nadace Eurotel rozdělí 11 milionů  >> 
( 29.09.2003, 00:12 )
obrázekNadace Eurotel vyhlašuje Cenu veřejnosti a dává příležitost občanům, aby pomohli potřebným ve svém regionu. Veřejnost nyní může hlasováním podpořit nestátní neziskovou organizaci a pomoci jí tak získat zvláštní cenu ve výši 55 tisíc korun.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 Strukturální fondy Evropské unie
( 18.09.2003, 10:37 )
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR vytvořilo nový portál o strukturálních fondech EU.
» Celý článek...
 Grantový systém doznal změn  >> 
( 16.09.2003, 00:01 )
obrázekVsetínští zastupitelé změnili v úterý zásadně podmínky pro poskytování finančního příspěvku na podporu obecně prospěšných činností. Žadatelé o peníze z tak zvaného velkého grantového systému města si budou muset letos pospíšit. Žádost o finanční příspěvek z rozpočtu města mohou stejně jako dosud podávat žadatelé na podporu sportovní a zájmové činnosti mládeže, kulturu, organizovanou činnost ve prospěch zdravotně postižených spoluobčanů, případně jinou společensky prospěšnou činnost.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 Nadace Eurotel vyhlašuje Cenu veřejnosti, lidé se mohou poprvé zapojit i prostřednictvím SMS
( 11.09.2003, 00:05 )
[ Zdroj: Nadace Eurotel ]
obrázekVeřejnost nyní může hlasováním podpořit nestátní neziskovou organizaci, která postoupila do druhého kola grantového řízení Nadace Eurotel, a pomoci jí tak získat zvláštní Cenu veřejnosti v hodnotě 55 tisíc korun. Tuto cenu mohou získat pouze projekty, které byly přihlášeny do kategorie Velkorozpočtové projekty, a umístily se mezi šesti finalisty po prvním kole hodnocení. V každém regionu bude vyhodnocena pouze jedna Cena veřejnosti.
» Celý článek...
 Komunikace mezi NNO a kraji  >> 
( 09.09.2003, 00:03 )
Je to téma dne a také pořádný ořech, o jehož rozlousknutí se snaží mnozí. Komunikace totiž zcela nefunguje ani mezi veřejností a NNO, jak nám mimo jiné již léta ukazuje se střídavou úspěšností provozovaná kampaň 30 dnů pro neziskový sektor.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 Celková zpráva ze studijní cesty zástupců českých neziskových organizací do Bruselu
( 19.08.2003, 09:53 )
obrázekV rámci projektu "Evropská brána - příprava českých neziskových organizací na vstup do EU", který řídí Nadace rozvoje občanské společnosti a který je součástí programu CEE Trust, se počátkem června uskutečnila studijní cesta zástupců českých neziskových organizací do Bruselu. Výsledkem této cesty je předkládaná souhrnná zpráva obsahující ty informace a postřehy, které jsou z pohledu přímo zainteresovaných neziskových organizací považovány za nejdůležitější (příležitosti k využití, další očekávaný vývoj, dopad na české neziskové prostředí).
» Celý článek...
 NNO a jejich zapojení do projektů podporovaných ze strukturálních fondů EU  >> 
( 06.08.2003, 00:10 )
obrázekV rámci celorepublikového projektu o.s. SPIRALIS "Cesty k efektivní komunikaci NNO a krajů ČR" jsme se často setkávali s tématem EU. Nejčastějšími otázkami NNO v rámci této problematiky byly: "Jak bude vypadat partnerství krajů a NNO v projektech spolufinancovaných ze strukturálních fondů? Bude pro NNO v těchto projektech prostor? Jak mohou NNO k těmto projektů přispět? Atd.
» Celý článek... | Komentáře... (0)
 Nová dotační politika MŠMT  >> 
( 05.08.2003, 08:27 )
obrázekMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje každoročně Programy státní podpory práce s dětmi a mládeží pro nestátní neziskové organizace. V porovnání s předchozími lety je nová dotační politika Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v této oblasti zásadním způsobem upravena. Schválený Program státní podpory práce s dětmi a mládeží pro nestátní neziskové organizace pro roky 2004 až 2006, který se liší v porovnání se stávající dotační politikou MŠMT v několika aspektech:
» Celý článek... | Komentáře... (0)
< předchozí<<  11 - 12 - 13další >

Copyright © 2000-2021 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie