Dnes je Pondělí, 19. dubna 2021, svátek má Valérie
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Katalog

 
Důležité

 
TOP firmy, Duben 2021

 
Informace

 
Pro registrované

 
Webinfo


 
 

Seznam všech firem nabízející vybraný sortiment
z kategorie - Logopedické pomůcky
* Audionika s.r.o.
Popis: Pomůcky pro nedoslýchavé
Adresa a působnost: Jesenice 108, Lešná, 75641
Lokalizace - kraj (region): Zlínský > Vsetín
Web: www.audionika.cz
* Fugasoft, spol. s r.o.
Popis: Hlasové ovládání počítače: program MyVoice, vývoj SW, prodej SW, prodej a servis výpočetní techniky, telekomunikační služby, připojení na Internet
Adresa a působnost: Tanvaldská 345, Liberec 30, 46311
Lokalizace - kraj (region): Liberecký > Liberec
Web: www.fugasoft.cz
* ITAAC
Popis: Pomůcky pro alternativní komunikaci a ovládání počítače lidmi s tělesným postižením, speciální hračky, pomůcky pro logopedii
Adresa a působnost: Kodaňská 28, Praha 10, 10100
Lokalizace - kraj (region): Praha
Web: www.itaac.com
* LifeTool Computer aided Communication
Popis: LifeTool je obecně prospěšná organizace se sídlem v Linci, která nabízí pomůcky handicapovaným lidem pro bezbariérovou práci na PC, výukové programy, které lze obsluhovat pouze jedním tlačítkem nebo jedním pohybem. "Celý svět jedním dechem" INTEGRAMOUSE - ústy ovládaná myš INTEGRASWITCH - ústní spínač LifeTool software v češtině: ARCHIMEDES - výuka počítání a procvičování v rozmezí do 100 CATCHME - učení se zacházení s myší PABLO - omalovánky pomoci skenování KON-ZEN - trénink koncentrace a myšlení ZDARMA - demoverze výukových programů na CD, poradenství a vyzkoušení všech pomůcek Dále nabízíme spínače, speciální klávesnice, myši, trackbally, pomůcky s hlasoým výstupem atd. - veškeré pomůcky pro AAK máme skladem.
Adresa a působnost: Dolnice15, Brno, 62100
Lokalizace - kraj (region): Brněnský
Web: www.lifetool.org
* LifeTool Praha
Popis: Poradna LifeTool Praha poskytuje odborné sociální poradenství v oblasti alternativní komunikace a asistivních technologií, včetně speciálního přístupu k počítačům. Našimi klienty mohou být všichni, kdo mají problém s běžnou mluvenou řečí a potřebují poradit, jak se efektivně dorozumět se svým okolím. Toto jim můžeme pomoci umožnit i pomocí speciálních pomůcek pro ovládání počítače (např. myš ovládaná ústy, nebo systém pro ovládání počítače očima apod.). Naše služby poskytujeme zdarma na celém území ČR. Pro více informací využijte telefon či mail.
Adresa a působnost: Šípková 1838/1, Praha 4, 14200
Lokalizace - kraj (region): Praha > Praha 4
Web: www.lifetool.cz
* PETIT občanské sdružení
Popis: Hlavní náplní práce sdružení je pomoc při integraci dětí s mentálním, sluchovým, zrakovým i tělesným postižením do občanské společnosti prostřednictvím speciálních výchovně-vzdělávacích a diagnostických počítačových programů. Nabízíme i speciální klávesnice a velkoplošná tlačítka, které dětem s postižením usnadňují ovládání počítačů V současné době naše programy využívá více než 600 institucí a rodin, které se starají o děti s postižením. V rámci vývoje a rozšiřování programů spolupracujeme s dalšími nevládními a neziskovými organizacemi v celé České republice. PETIT sdružuje odborníky z oblastí vývoje software, dětské psychologie a speciální pedagogiky a využívá jejich znalostí i zkušeností pro tvorbu i aplikování počítačových programů pro děti s postižením.
Adresa a působnost: Rooseveltova 51, OLOMOUC, 77900
Lokalizace - kraj (region): Olomoucký > Olomouc
Web: www.petit.netstudio.cz
Zpet Zpět Tisk upravit pro tisk

Pro detailní informace ( kontakty, pobočky, atd. ) klikněte na název firmy.
 
Copyright © 2000-2021 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie