Dnes je Pátek, 23. dubna 2021, svátek má Evžénie
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
hledat v textech článků
pouze ve zvolené rubrice

 
Rubriky

Akce
Auto-moto
Bariéry
Bydlení
Finance
Internet
Inzerce
Jak na to
Legislativa
Literatura
Média
Názory
O nás
Politika
Pomůcky
Poradna
Příběhy nevidomých
Rozhovory
Servis pro NNO
Služby
Sport
Stalo se
Volný čas
Vzdělávání
Zajímavosti
Zaměstnávání
Zdraví
 
Nejčtenější články

 
Naposledy přidané

 
Info E-Mail

Máte-li zájem přijímat novinky našeho webu, zaregistrujte se.

 
   odhlásit

Počet odběratelů: 1219
 
Webinfo


 

28.08.2008, 07:16 - rubrika " Akce "
Pozvání pro všechny na významnou charitativní akci

Kutnohorské Palackého náměstí ožije 11. září 2008 od 17:00 hod. významnou charitativní akcí, při níž se veřejnosti představí občanské sdružení J.A.S, které vzniklo na jaře letošního roku s cílem pomáhat osobám se zdravotním postižením. Iniciátorkou vzniku občanského sdružení J.A.S je Mgr. Jana Flechtnerová Ačkoliv je sama upoutána na vozík, úspěšně podniká a pracuje také jako modelka. Jak sama říká, jedním z impulzů vzniku sdružení J.A.S je téměř absolutní absence bezbariérových přístupů do kutnohorských institucí a úřadů, především však do Vlašského dvora, kde sídlí Městský úřad. Sdružení J.A.S chce iniciovat odstranění těchto bariér, jak se to podařilo v Městském Tylově divadle, Městské knihovně či kině. Samozřejmě, cíle sdružení jsou mnohem širší a právě s celou škálou připravovaných aktivit se veřejnost může seznámit při velké akci 11. září 2008.

Účast přislíbili například ministryně české vlády Džamila Stehlíková, populární televizní moderátor a herec Vladimír Čech, režisér Jiří Troška, herečka Táňa Fischerová či herec Pavel Nový. Mezi hosty nebudou dále chybět vedle poslankyně parlamentu české republiky Olgy Zubovové Zdeněk Stejskal z nakladatelství Archa 90, Rudolf Kalovský z Nadace Nahlas, Lászlo Sümegh, zastupující projekt Šance či Petr David z nakladatelství S&D.

Organizátoři akce jednají o účasti s exprezidentem ČR Václavem Havlem, Nadací Livie a Václava Klausových, ministrem zahraničí ČR Karlem Schwarzenbergem, panem Jiřím Lobkowitzem i kardinálem Miloslavem Vlkem. K dalším pozvaným patří například herečka Jitka Molavcová, zpěvačka Marta Kubišová či herec a recitátor Alfréd Strejček. Očekává se také účast senátorky Daniely Filipiové, operní pěvkyně Evy Randové a dalších osobností. O tom, které z nich ještě pozvání přijmou, Vás budeme průběžně informovat.

Kulturní program celého odpoledne bude opravdu bohatý a budou se na něm podílet osobnosti veřejného a kulturního života. Hlavní hvězdou programu je Oldřich Kříž, sólista Národního divadla a Státní opery Praha, je připravena módní přehlídka i další překvapení. Vyvrcholením celého odpoledne bude dražba unikátního kalendáře na ručním papíru s originální dřevěnou lištou a slepotiskem Kutná Hora - Josef Slavíček - 2009. Kmotry a kmotřenkami kalendáře, který zároveň podepíší, budou všechny osobnosti, které se této charitativní akce zúčastní.

Nakladatelstvím Archa 90 jej vydává v limitovaném nákladu 99 výtisků. Celý výtěžek dražby, které se může zúčastnit kdokoliv z přítomných účastníků odpoledního programu, bude věnován na činnost sdružení J.A.S a nesporně tak přispěje dobré věci.

Spolupořadatelem charitativní akce je společnost VYDEKO, jejíž majitel ing. Vladislav Latislav se na přípravě i realizaci celé akce výrazně podílí.

Mediálními partnery jsou měsíčník PRESS a rozhlasová stanice Region.

Přijďte tedy 11. září 2008 v 17:00 hodin na Palackého náměstí v Kutné Hoře. Setkáte se nejenom se zajímavými lidmi, kulturním programem, ale můžete přispět na konto dobrého záměru občanského sdružení J.A.S.


Mgr. Jana Flechtnerová
tel.: 605 884 442
J.A.S.
e-mail: Jana.MaryKay@seznam.cz

Ing. Vladislav Latislav
tel.: 777 775 545
VYDEKO Kutná Hora, s. r. o.
e-mail: vydeko@seznam.cz

Mgr. Miroslav Moravec
tel.: 736 632 404
Archa 90, nakladatelství a vydavatelství, s. r. o.
e-mail: moravec@archa-90.cz


Autor: Tisková zpráva
Zdroj: Tisková zpráva
Zpet ZpětTisk upravit pro tisk
 
Komentáře ke článku
Infoposel.cz nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo smazat ty příspěvky, které budou obsahovat vulgární výrazy nebo poškozovat dobré jméno tohoto webu.
 
Žádné.
 
Jaký je Váš názor?

 
Do pole "kontrolní kód" opište prosím číslo z následujícího obrázku
kontrolní kód

Kontrolní kód :

Copyright © 2000-2021 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie