Dnes je Úterý, 19. února 2019, svátek má Patrik
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
hledat v textech článků
pouze ve zvolené rubrice

 
Rubriky

Akce
Auto-moto
Bariéry
Bydlení
Finance
Internet
Inzerce
Jak na to
Legislativa
Literatura
Média
Názory
O nás
Politika
Pomůcky
Poradna
Příběhy nevidomých
Rozhovory
Servis pro NNO
Služby
Sport
Stalo se
Volný čas
Cestování
Divadlo BARKA
Kam na dovolenou
Zábava
Vzdělávání
Zajímavosti
Zaměstnávání
Zdraví
 
Nejčtenější články

 
Naposledy přidané

 
Info E-Mail

Máte-li zájem přijímat novinky našeho webu, zaregistrujte se.

 
   odhlásit

Počet odběratelů: 1217
 
Webinfo


 

23.05.2007, 08:56 - rubrika " Volný čas "
Nabídka psychorehabilitačního pobytu pro rodiny pečující o děti s postižením

Občanské sdružení Hornomlýnská nabízí rodinám z celé republiky, které pečují o děti s těžkým postižením účast na psychorehabilitačním pobytu, které pořádá od 29.6. do 6.7.2007 v Domě rodin ve Smečno. Toto městečko se nalézá mezi Kladnem a Slaným ve Středních Čechách. Dům je připraven tak, aby vyhovoval zejména rodinám. Za důležité považujeme rodinné prostředí, dostatek zábavy pro děti, bezpečnost a dobrou stravu.

Ubytování : 6 pokojů ve dvou podlažích se 4 - 6 lůžky a dětskou postýlkou, 3 pokoje jsou bezbariérové.

Každý pokoj má ve standardním vybavení manželské dvojlůžko a poschoďové dvojlůžko pro děti. Na každý pokoj lze umístit postýlku či přistýlku. Dále je na pokoji šatní skříň, noční stolky s lampičkami, poličky, zrcadlo, konferenční stolek a židle,

Sociální zařízení jsou na patrech společná - vždy WC pro ženy a WC pro muže s koupelnami pro muže a pro ženy. Jsou vybaveny nočníčky, vaničkami a přebalovacími pulty. Bezbariérové WC a koupelna je k dispozici v přízemí. Vybavení - madla, přídavné prkénko na WC mísu, židlička MEYRA, bezbariérové sprchy s madly. Je zde i pračka.

V 1. patře můžete využít letní terasu k posezení a velkou společenskou místnost s krbem, stolním fotbalem, TV a videem a kuchyňským koutem (mikrovlnka, sporák, lednička s mrazícím boxem, rychlovarná el. konvice). Na přízemí je jídelna včetně vysokých židliček pro malé děti a dětská herna. V herně jsou k dispozici hračky, kostky, autíčka, panenky, stolní hry, pastelky, papíry, knížky.

Sportovní vybavení: volejbal, ping-pong, kroket, horská kola pro celou rodinu + přilby a sedačky na kolo si můžete zapůjčit za poplatek 30,- Kč/den. Trampolína pro všechny věkové kategorie o průměru 4,5 m. Zahrada, obklopující dům, je plně vybavena tak, aby vyhovovala všem věkovým kategoriím dětí i dospělých: Pískoviště, pružinové houpačky pro děti, dřevěná průlezka pro děti s bezpečnou skluzavkou. Pro nejmenší děti bazénky s teplou vodou, vozítka, tříkolky, malá kola. Pro dospělé je zde zahradní nábytek - židle, stolky, slunečníky. Parkování je v areálu pod celodenním uzavřením.

Stravování : plná penze (3 x denně strava).

Strava je domácí, jednotná podle dopředu připraveného jídelníčku. Je zde možná i úprava stravy pro děti od kojeneckého věku, podle přání maminky, buď mixovanou nebo s drobnými kousíčky. Při celodenních výletech lze objednat místo poledního oběda balíček s sebou.

Programy pro rodiny : v rámci pobytu jsou připraveny 3 odborné přednášky se zajištěním hlídání dětí, ježdění na koních, canisterapie, nabídka masáží, výuky břišních tanců, reiky, apod., po uložení dětí k nočnímu spánku je zde prostor pro příjemné popovídání, např. u krbu či ohniště, či v zasedací místnosti.

Ceny za pobyt : Cena jednoho pokoje bez ohledu na počet osob je 6.000 Kč.

Důležité upozornění: Je zde možnost mít pokoj dohromady s jinou rodinou aniž by se cena navyšovala, (např. pokoj budou sdílet dvě maminky kamarádky s až 3 dětmi )!

Pokud vás naše nabídka zaujala a máte zájem využít některý z nabízených pobytů ozvěte se co nejdříve, máme už jen 3 pokoje neobsazené!

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR
Klub Hornomlýnská
Hornomlýnská 1255
Kontakní osoba: Daniela Dolejšová
148 00 Praha 4
tel.: 271 910 328
mail:
info@hornomlynská, web: hornomlynska.cz
Zpet ZpětTisk upravit pro tisk
 
Komentáře ke článku
Infoposel.cz nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo smazat ty příspěvky, které budou obsahovat vulgární výrazy nebo poškozovat dobré jméno tohoto webu.
 
* 29.05.2007, 05:52 - paja :
pro dospělé je taky něco podobného?
 
Jaký je Váš názor?

 
Do pole "kontrolní kód" opište prosím číslo z následujícího obrázku
kontrolní kód

Kontrolní kód :

Copyright © 2000-2019 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie