Dnes je Úterý, 19. února 2019, svátek má Patrik
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
hledat v textech článků
pouze ve zvolené rubrice

 
Rubriky

Akce
Auto-moto
Bariéry
Bydlení
Finance
Internet
Inzerce
Jak na to
Legislativa
Literatura
Média
Názory
O nás
Politika
Pomůcky
Poradna
Příběhy nevidomých
Rozhovory
Servis pro NNO
Služby
Sport
Stalo se
Volný čas
Vzdělávání
Zajímavosti
Zaměstnávání
Zdraví
 
Nejčtenější články

 
Naposledy přidané

 
Info E-Mail

Máte-li zájem přijímat novinky našeho webu, zaregistrujte se.

 
   odhlásit

Počet odběratelů: 1217
 
Webinfo


 

28.05.2009, 08:17 - rubrika " Vzdělávání "
Výuka bez bariér a pro každého

V loňském roce ukončila SVŠES úspěšně práci na dvou grantových projektech v rámci Jednotného programového dokumentu pro Cíl 3 spolufinancovaných ESF, státním rozpočtem ČR a rozpočtem hl. města Prahy.

Čas nemusí být problém

Téměř dvě třetiny našich studentů jsou tzv. ' dálkaři'. Výuka u nich probíhá kombinovanou formou, tedy formou přímé výuky jednou týdně a samostudia. Zatím bylo vytvořeno 11 distančních e- learningových kurzů v oblasti ekonomie, práva, psychologie a informačních technologií obsahově odpovídajících vždy jednosemestrální náplni vyučovaných předmětů v rámci akreditovaných oborů. E- learningové kurzy z účetnictví a daní pro osoby samostatně výdělečně činné se zaměřením na osoby s tělesným postižením byly prioritně určeny osobám se zdravotním postižením. Oblast účetnictví a daní byla pro tyto kurzy zvolena zcela záměrně - práci lze vykonávat z domova, tedy bez velkých a častých přesunů.

Časová náročnost studia není vysoká, je odhadnuta na tři měsíce s tím, že si student volí tempo a dobu studia zcela individuálně podle svých možností a kurz může zahájit kdykoliv. Kurzy nejsou drahé, jejich cena se pohybuje od 2.500 do 3.500 Kč.

Výuka probíhá formou e- learningu, tedy z klidného prostředí domova od počítače. Studenti mají k dispozici studijní texty, jsou jim zadávány úkoly k řešení, které pak zasílají elektronicky tutorovi (vyučujícímu). Nastanou- li jakékoliv problémy, potřebuje- li se student na cokoliv zeptat, je k dispozici tutor, který rád vysvětlí či zašle další informace. Stejným způsobem absolvují účastníci i zkušební testy - tedy opět z domova, beze strachu a vlastním tempem, ačkoliv některé testy jsou časově limitovány. Po úspěšném ukončení kurzu obdrží jeho účastníci certifikát o absolvování kurzu celoživotního vzdělávání.

Dny otevřených dveří

13. 5. 2009, 10. 6. 2009, 24. 6. 2009 vždy od 14:00 do 17:00 hod.

Zdroj: Obchodní týdeník
Zpet ZpětTisk upravit pro tisk
 
Komentáře ke článku
Infoposel.cz nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo smazat ty příspěvky, které budou obsahovat vulgární výrazy nebo poškozovat dobré jméno tohoto webu.
 
Žádné.
 
Jaký je Váš názor?

 
Do pole "kontrolní kód" opište prosím číslo z následujícího obrázku
kontrolní kód

Kontrolní kód :

Copyright © 2000-2019 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie